00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Баркод читач

Баркод читач

Цената е со вклучен ДДВ
3.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ps2 баркод читачи
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Кина
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Анфил компјутери

  • Опис на компанијата:Анфил е компанија со неколку групи дејности од кој може да се потенцираат: увоз и продажба на информатички хардвер и мултимедија како и сервис за истите, изработка на наменски софтвер, увоз, продажба и сервис на машини и потрошни материјали за печатење, Увоз и продажба на алармна и надзорна опрема, увоз и продажба на канцелариски мебел...
  • Име на контакт лице:Сашо Бурчевски
  • Адреса:Иван Хаџиниколов 135-Б (Ратко Митровиќ)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075456495
  • Телефон #:02 2796977
  • Факс #:02 2796620
  • Година на регистрација:1997
  • Број на вработени:15
  • Локација на мапа:Прикажи  022796977

  корисничка поддршка