00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Dozna OGE

Dozna OGE

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Dozna OGE IP40 i IP55, dostapna vo horizontalini i vertikalni polozbi za 1modul,2M,3M,4M,2x3M;2x4M;4x3;4x4M...
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Адили
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:Доживотна
 • профил на компанијата

  Адили

  • Опис на компанијата:АДИЛИ континуирано постои на пазарот од 1996 година основајки се на италијанскиот пазар,за притоа во 2003 година ги направи достапни квалитетните електроматеријали од производната програма на врвниот гигант GEWISS и на македонскиот пазар.Потребата за дом,деловен простор,станбени згради како и најразлични видови на индустриски објекти не би биле функционални без предходно опремување на истите со производниот микс од електроматеријали.Токму тоа е и ширењето на нашата мисија како би се доловил високиот и пред се примарниот,а сепак неопходен квалитет поради функцијата кои тие ја поседуваат.Квалитетот се препознава во долготрајноста на употребата,а доказ за тоа се нашите потрошувачи,оние кои ја уживаат беспрекорната функционалнот како и естетската модернизација и оние кои ќе ја дадат својата доверба и сигурност.
  • Име на контакт лице:Катерина
  • Адреса:Никола Парапунов 6
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:070360333
  • Телефон #:00 389 (0) 42 212 531
  • Факс #:00 389 (0) 42 212 531
  • Година на регистрација:2003
  • Локација на мапа:Прикажи  042212531

  корисничка поддршка