00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

PNEVMATSKI BRZI SPOJKI ПНЕВМАТСКИ БРЗИ СПОЈКИ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:***
  1) 8202120229 BRZASPOJKA-M/CREVO 3/8" /13/ 600,00
  2) 8202120245 BRZASPOJKA-M/NAVOJ 1/4" /10/ 600,00
  3) 8202120252 BRZASPOJKA-M/NAVOJ 3/8" /11/ 600,00
  4) 8202120260 BRZASPOJKA-M/NAVOJ 1/4" /12/ 600,00
  5) 8202120278 BRZASPOJKA-M/NAVOJ 3/8" /11/ 600,00
  6) 8202120302 BRZASPOJKA-M/NAVOJ 1/2" /2/ 600,00
  7) 8202130228 BRZASPOJKA-Ž/CREVO 3/8" /9/ 1.200,00
  8) 8202130234 BRZASPOJKA-Ž/CREVO 1/2" /6/ 1.200,00
  9) 8202130236 BRZASPOJKA-Ž/NAVOJ 1/4" /11/ 1.200,00
  10) 8202130244 BRZASPOJKA-Ž/NAVOJ 3/8" /11/ 1.200,00
  11) 8202130251 BRZASPOJKA-Ž/NAVOJ 1/2" /2/ 1.200,00

  За износ над 3000,00 ден. испорака вклучена преку Каргоекспрес. Плаќање во готово или при прием.
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Шведска
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Мегабренд Михајловски

  • Опис на компанијата:### Друштвото за корисниците на Македонскиот пазар посредува испорака на: ** СТАБИЛНИ ЕЛЕКТРО КОМПРЕСОРИ * * ПОДВИЖНИ ДИЗЕЛ КОМПРЕСОРИ * * ПРЕНОСНИ БЕНЗИСКИ КОМПРЕСОРИ ЗА ДУВАЊЕ ОПТИЧКИ КАБЛИ * ### За повеќе информации испратете е-маил на: * mbm.mk@outlook.com *
  • Име на контакт лице:Mihajlovski
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070221250
  • Локација на мапа:Прикажи  070221250

  корисничка поддршка