00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сервис на полначи за акумулатори


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вршиме поправка или ремонт на полначите за тракциони и стационарни акумулаторски батерии.
  Нудиме и модернизација на постојните стари исправувачи, со вградување на примарна или секундарна регулација за автоматско полнење на акумулаторските батерии.
  Со ваквата регулација се овозможува максимално полнење на батериите а воедно и продолжување на векот за експлоатација на истите.
  Произведуваме и уреди за следење и испитвање на акумулаторските батерии.
 • Продавач:Атомик
 • профил на компанијата

  Атомик

  • Опис на компанијата:Атомик е современ сервис за поправка на - Електровилушкари - Исправувачи (полначи) за акумулаторски батерии - Електромотори и трансформатори
  • Име на контакт лице:Драган
  • Адреса:Јане Сандански 2
  • Поштенски број:2210
  • Град:Пробиштип , Македонија
  • Телефон #:075210747
  • Локација на мапа:Прикажи  075210747

  корисничка поддршка