00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ексол-М

  • Опис на компанијата:Фирмата Ексол-М е регистрирана во 2009г .Започнавме како генерален узозник и дистрибутор на моторните масла EXOL. Во текот на своето работење ја проширивме својата програма како увозници и дистрибутери на авто сијалици TRIFA од Германија , ABRO -САД и акумулатори EXIDE.За повеќе информации посетете ја нашата страна www.eksolm.com
  • Име на контакт лице:Маринела
  • Адреса:Индустриска 36
  • Поштенски број:7000
  • Град:Битола , Македонија
  • Мобилен #:00 389 75 375 650
  • Телефон #:00 389 47 529 484
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи5
Член од29 Мар, 2013
Последна промена13:04:17 , 28 Јул, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка