00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Еко Стилинг

  • Опис на компанијата:ЕкоСтилинг е компанија која се занимава со проектирање, изведба и завршни работи во ентериерот. Исто така се занимава со изработка на Елаборати за Заштита на Животната Средина, кои се почесто се на списокот барања на надлежните институции (Општини и Министерства)
  • Име на контакт лице:Бојан
  • Адреса:Ул. М.Х. Јасмин бр 22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075336339
  • Телефон #:023161628
  • Факс #:023161628
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи2
Член од20 Јун, 2012
Последна промена11:34:29 , 19 Дек, 2014
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка