00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Еду Софт

 • Опис на компанијата:Едусофт е компанија за информатички инженеринг формирана во 1990. година, со седиште во Скопје, Р. Македонија. Едусофт е ориентиран кон обезбедување на апликативни софтверски решенија и услуги за големи и средни компании како и владини институции, јавни и државни установи. • Дизајн, развој и имплементација на апликативни софтверски решенија • WEB дизајн • Консалтинг од областа на ИТ • Обука • Техничка поддршка на крајните корисници
 • Име на контакт лице:Бехар Хаџихамза
 • Адреса:Стив Наумов 1-1/1
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Телефон #:023127323
 • Факс #:023130399
 • Година на регистрација:1990
 • Број на вработени:25
 • Процент на извоз:30
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи16
Член од23 Апр, 2012
Последна промена00:15:02 , 25 Авг, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка