00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Economic Way

 • Опис на компанијата:Економик Веи е здружение на професионалци од повеќе различни дејности здружени со цел да понудат квалитетни услуги по многу достапни цени. Започнувајќи од креирање на модерни веб страни со голема достапност на пребарувачките машини, понуда на хостинг сервери за стабилна функционалност на веб страните односно веб апликациите. Економик Веи нуди сеопфатен интернет маркетинг почнувајќи од креирање на емаил кампањи, промоција на производи услуги со познати методи преку содржински маркетинг се до банер рекламирање и промоција на социјални мрежи. Економик Веи нуди широка палета на правни услуги. Од 2014 па наваму започна да нуди и преведувачки услуги. Графичкиот дизајн го нудиме од поодамна. Што и да ви е потребно од наведените услуги можете да не контактирате, да се договориме и во најкраток период да ја завршиме работата. Нудиме видео монтажа на ваши снимени материјали. Секаков вид на фото монтажа. Фотографирање и доработка на вашите производи за интернет продажба или каталог за принтање. Здружението Економик Веи е основано на 22.12.2010 година. Година подоцна започна со формирање на тим со цел зголемена понуда услуги од различни дејности се со цел групна понуда на различни услуги и формирање на најконкурентна цена која клиентите не ќе можат да ја одбијат.
 • Име на контакт лице:Горан
 • Адреса:ул.Ѓорѓи Димитров 54/4/8
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:077443985
 • Телефон #:0
 • Година на регистрација:2010
 • Број на вработени:6
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи8
Член од22 Мар, 2017
Последна промена17:22:24 , 20 Мар, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка