00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Дујор пром

  • Опис на компанијата:*КРОВНИ МАТЕРИЈАЛИ -шиндра -ONDURA битуменски табли -метална керамида со гранулат *КРОВНИ ПРОЗОРИ *ДРЕНАЖНИ КАНАЛИ *ЗАШТИТА НА ХИДРОИЗОЛАЦИЈА *ПАРОПРОПУСНИ ФОЛИИ *ТРАНСПАРЕНТНИ ТАБЛИ
  • Име на контакт лице:Јордан
  • Адреса:Петар Дељан 2-5/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00389 75 243 710
  • Телефон #:022461710
  • Факс #:022461710
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Ја следат1
Број на производи25
Член од25 Апр, 2012
Последна промена14:12:32 , 02 Ное, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка