00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Држач за сапун 1303


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Идеал Форма производи со 12 години гаранција, изработени од месинг.Нема корозија,не рѓосува,лесни за одржување, монтажа со лепење и штрафење, изработени според ISO стандарди, не се губи сјајот.
 • Продавач:Елпром Комерц
 • Гаранција:15 години
 • профил на компанијата

  Елпром Комерц

  • Опис на компанијата:www.idealforma.mk www.fat-bg.com
  • Име на контакт лице:Olivera
  • Адреса:бул.Јане Сандански 70 лок.8
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022450557
  • Факс #:022450557
  • Локација на мапа:Прикажи
  5%заштеда
  Цена со ДДВ:595 ден. 565 ден.

  Држач за чаша 2501

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:795 ден. 755 ден.

  Држач за пешкир 22 20

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:2.645 ден. 2.513 ден.

  Сапуњерка двојна 9639
  022450557

  корисничка поддршка