00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

УКРАСНА ПАМУЧНА ПОСТЕЛНИНА - 200х200 - Bee nest Grey

УКРАСНА ПАМУЧНА ПОСТЕЛНИНА - 200х200 - Bee nest Grey

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1499 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:1 Јорганска навлака 200х200cm
  2 Навлаки за перница 50x70cm
  1 Чаршав со ластик за јога 160x200cm

  Памучни постелнини
  Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница!
  Сомниа Шоп, од се срце ви ги нуди новите сетови од постелнина – како единечниот сет, така и дуплиот сет.
  Единечниот сет на Сомниа Шоп може да го пронајдете во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 140х200cm, една навлака за перница 50x70cm, и чаршав со ластик за јога со димензија 90x200cm.
  Дуплиот сет, исто така може да се пронајде во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и чаршав со ластик за јога со димензија 160x200cm.
  Материјалите од кои се изработени постелнините се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. За нежноста и дишливоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир.
  Постелнината може да се пере на 40oC.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • Земја на потекло:Македонија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка