00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Јорган Easy 140x200

10%заштеда

Јорган Easy 140x200

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

999.0 ден. 890 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Принтаниот јорган Easy e изработен од памук и исполнет со полиестерски влакна. Јорганот Easy ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја одржува топлината на вашето тело.
  Идеален декоративен јорган за пролетен и есенски период.
  Јорганот Easy може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направен jорганот Easy се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.
  Димензии: 140x200
  Тежина: 1kg.
  Состав:
  Материјал: 100% Памук
  Полнеж: Полиестер

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  14%заштеда
  Цена со ДДВ:1.390 ден. 1.190 ден.

  Јорган Easy 200x200

  Цена со ДДВ:890 ден.

  Clara Jорган 140 x 200cm

  Цена со ДДВ:1.199 ден.

  Clara Jорган 200 x 200cm

  Цена со ДДВ:499 ден.

  КОМФО ЈОРГАН 140x200

  Цена со ДДВ:699 ден.

  КОМФО ЈОРГАН 200x200

  Цена со ДДВ:799 ден.

  КОМФО ЈОРГАН 220х240
  070/287-777

  корисничка поддршка