00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

4 Сезони Јорган 200x200

23%заштеда

4 Сезони Јорган 200x200

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1299.0 ден. 990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Материјал : 100% Полиестер
  Полнеж: 100% Полиестер

  Јорганот за 4 сезони е составен од два јоргански панели со различна тежина кои се лесно прилагодливи според вашите потреби.
  Двата јоргани можат да се користат заедно или одделно. Поединечните панели се со различна дебелина, полесниот панел е со 200гм2 и е соодветен за летниот период а подебелиот е со 400гм2 и одговара за пролетниот и есенскиот период. Поврзете ги двата панели со пластичните дрикери и добивате топол јорган за зимскиот период.

  #сезавашатаспална
 • Категорија:Постелнини
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  17%заштеда
  Цена со ДДВ:850 ден. 699 ден.

  4 Сезони Јорган 140x200

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:1.499 ден. 1.190 ден.

  4 Сезони Јорган 240x220

  Цена со ДДВ:699 ден.

  КОМФО ЈОРГАН 200x200
  070/287-777

  корисничка поддршка