00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Лавандер Перница

59%заштеда

Лавандер Перница

Цената е со вклучен ДДВ
999 ден. 400 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Смирувачкиот мирис на лавандата без проблем ќе ги разреши сите несоници од кои страдате. Етерични масла со кои е третирана перницата ќе Ви помогнат да заспие полесно и да уживате во навистина мирен сон.
  Перницата е исполнета со силиконизиран топчест фибер кој се гледа доколку го отворите 25 сантиметарскиот патентот кој се наоѓа на страната од 50cm од перницата. Нејзиниот полнеж е со тежина од 600gr. Нејзината навлака од микрофиберски влакна ја прави перницата специфична, таа е со шара од прави канали на нејзините две страни кои се споени со украсен виолетов детал и воздушен ѕид за подобра дишливост.

  Lavander перницата може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направена Lavander перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Тежина: 1.2 kg
  Димензии: 50 x 70 cm
  Состав
  Материјал : 100% Полиестер со лавандер
  Полнеж: 100% Полиестер

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.8 од 5.0 (3 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:499 ден.

  Aloe vera перница
  070/287-777

  корисничка поддршка