00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Тепих

Тепих

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Теписи со димензии: 125x180; 150x233; 200x300.
  Стази: 060; 080; 100. Потекло: Турција.
 • Категорија:Килими и теписи
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Јени Мармарис
 • профил на компанијата

  Јени Мармарис

  • Име на контакт лице:Јетмир
  • Адреса:Славеј Планина 68
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:071249058
  • Факс #:02
  • Локација на мапа:Прикажи  071249058

  корисничка поддршка