00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кристално огледало


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Кристално огледало - овално со лампи и држачи. Димензии: 60 x 75 cm. Код: 9060 22
 • Продавач:Елпром Комерц
 • профил на компанијата

  Елпром Комерц

  • Опис на компанијата:www.idealforma.mk www.fat-bg.com
  • Име на контакт лице:Olivera
  • Адреса:бул.Јане Сандански 70 лок.8
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022450557
  • Факс #:022450557
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.595 ден.

  Кристално огледало

  Цена со ДДВ:2.565 ден.

  Кристално огледало

  Цена со ДДВ:2.545 ден.

  Кристално огледало

  Цена со ДДВ:845 ден.

  Кристално огледало
  022450557

  корисничка поддршка