00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Електро вентил Rain Bird 100HV/24v

Електро вентил Rain Bird 100HV/24v

Цената е со вклучен ДДВ
1.300 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Електро вентил од типот Rain Bird 100HV/24v
  Работен притисо 1-10,3 бари
  Проток на вода од 0,05-6,82м3/ч
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Флораквин
 • Земја на потекло:САД
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Флораквин

  • Опис на компанијата:Монтажа и продажба на автоматски системи за наводнување.
  • Име на контакт лице:Aleksandar
  • Адреса:Видое Смилевки Бато 73/2- 18
  • Поштенски број:1000
  • Телефон #:+389-78-359369  078359369

  корисничка поддршка