00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Аквариуми за желки


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стаклен аквариум за вашите желки
 • Категорија:Аквариуми
 • Продавач:Сирена
 • профил на компанијата

  Сирена

  • Опис на компанијата:ЛИБРА дооел е компанија која се занимава со продажба и увоз на домашни миленици и се што е поврзано со нив
  • Име на контакт лице:Љупчо
  • Адреса:бул.Македонски Просветители б.б ТЦ Амам
  • Поштенски број:6000
  • Град:Охрид , Македонија
  • Мобилен #:070586868
  • Телефон #:070586868
  • Година на регистрација:1995
  • Локација на мапа:Прикажи  070586868

  корисничка поддршка