00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Дм3 Изведба Дизајн

  • Опис на компанијата:Дм3 дизајн е компанија со долгогодисно искуство која нуди врврн квлитет на изработка и монтажа на гипсени лајсни,гипс картон,термо фасади,молерофарбарски услуги...
  • Име на контакт лице:Дарко
  • Адреса:ул.1 бр.55 Долно Лисиче
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075757823
  • Телефон #:075757823
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи6
Член од22 Фев, 2016
Последна промена15:29:23 , 21 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка