00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Димбафенс

  • Опис на компанијата:Kомпанија “Димбафенс”- Дооел е специјализирана за разни видови системи на висококвалитетни декоративни челични огради. Нашите огради можат да се видат на територијата на цела Македонија како и во соседните земји. Оградите се поцинкувани и офарбени со електростатичко нанесување на боја која овозможува висок квалитет и долготрајност на оградите. Оградите можат да бидат офарбени во разни бои по RALL карта.
  • Име на контакт лице:Ристо
  • Адреса:бул.Гевгелија 1
  • Поштенски број:1480
  • Град:Гевгелија , Македонија
  • Мобилен #:071-238-639
  • Телефон #:070-629-705
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи24
Член од10 Апр, 2012
Последна промена10:57:59 , 05 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка