00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Делма

Делма

Фирмата ДЕЛМА постои од декември 1992 година. Специјализирана е за: Изработки на резервни делови по документација на странката или според постоечки дел за кој ние правиме цртеж, а потоа истиот го обработуваме ; Репарација на поскапи делови и нивно враќање во првобитна функционална мера. Ремонт на машини. ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 6 производи


070/287-777

корисничка поддршка