00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Деко

 • Опис на компанијата:Дуќанчето ДЕКО е малата продавничка за ПРИРОДНИ КРИСТАЛИ, МИНЕРАЛИ и СКАПОЦЕНИ КАМЕЊА сместена на РЕКОРД во центарот на Скопје (порано до Грчката Амбасада). 18 години исполнети со настапи во медиумите и на саемските манифестации преку презентации на волшебниот скриен свет на природните минерали, кристали и фосили, како и негово приближување на јавноста во Македонија. Базичната замисла неочекувано добива нова димензија со откривањето на МАКЕДОНСКИОТ РУБИН и оформувaњето на новиот препознатлив елитен македонски производ. Финално обработен во лабораторијата на ДЕКО, МАКЕДОНСКИОТ РУБИН станува деловен подарок или ексклузивно парче накит изработено според замислата на клиентот, рачно вграден во злато, сребро, златен или сребрен филигран.
 • Име на контакт лице:Deko
 • Адреса:Димитрије Чуповски 5(Вељко Влаховиќ)
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070344146
 • Телефон #:00 389 (0) 2 3220764
 • Година на регистрација:2002
 • Број на вработени:3
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Ја следат2
Број на производи42
Член од19 Сеп, 2011
Последна промена11:47:41 , 06 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка