00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Европа Гуми

Европа Гуми

Сервиснo-продажниот центар ЕВРОПА ГУМИ е основан во 2000-та година со примарна дејност увоз и дистрибуција на гуми за сите видови на моторни возила. Најзначајни брендови кои ги застапуваме се BRIDGESTONE во премиум сегментот, FIRESTONE во средната класа и се повеќе популарниот бренд во сегментот на ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:4.200 ден.

Целосезонска гума 205/55R16 PETLAS ...

Цена со ДДВ:5.800 ден.

Зимска гума 205/55R16 VREDESTEIN WI ...

Цена со ДДВ:3.800 ден.

Зимска гума 195/65R15 FIRESTONE WH4

Цена со ДДВ:3.300 ден.

Целосезонска гума 175/65R14 PETLAS ...

Цена со ДДВ:2.900 ден.

Зимска гума 175/65R14 PETLAS SNOWMA ...


Страна 1 од 1, вкупно 5 производи


070/287-777

корисничка поддршка