00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Центар за странски јазици

Центар за странски јазици

Центарот за странски јазици е училиште за странски јазици со најголема традиција и реноме во Македонија. Организира курсеви за сите јазици, потреби и возрасти, врши тестирање за познавање на јазици, подготовка за полагање меѓународни јазични испити. ЦСЈ е лиценциран испитен центар и партнер на Гете-Институт ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 5 производи


070/287-777

корисничка поддршка