00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Алпине Вуд

Алпине Вуд

Алпине-вуд e компанија која произведува споени дрвени панели од 18-65 милиметри во дебелина, од бука, даб, јавор, костен, цреша, јасен и други видови на дрво. Во прилог на главниот производ - панелите, работилницата произведува и дрвени елементи за прозорци (рамки), за маси, за детски кревети, како ... повеќе за компанијата

 

Не се пронајдени резултати за ова пребарување. Пробајте:

- да ги намалите критериумите на пребарувањето

- проверете дали имате грешка во пишувањето

- пробајте со друг клучен збор

 

Не го најдовте тоа што го барате?

- Објавете барање за понуда до фирмите членови на MarketKonekt Македонија.

- Или пак побарајте на MarketKonekt Бугарија --> кликнете  тука, на MarketKonekt Србија --> кликнете  тука, на MarketKonekt Албанија --> кликнете  тука,

 070/287-777

корисничка поддршка