00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за КЛС

КЛС

KLS Events Компанијата КЛС, веќе 20 години се занимава со изнајмување на аудио визуелна опрема а во последните 10 години и со комплетна организација на секаков вид на настани во и надвор од Македонија. Опрема за изнајмување: -Iznajmuvanje na proektpri proekcioni platna - Iznajmuvanje na Led screen ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 9 производи


070/287-777

корисничка поддршка