00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Фер ауто

Фер ауто

Исцедениот лимон е можеби првото нешто на што помислувате кога ќе ја слушнете фразата "користен автомобил". Знаете, ова е еден од оние автомобили што ги купил вашиот сосед и поминува повеќе време со него кај механичарот отколку на патот. Затоа ние го создадовме FAIRАUTO. Секој автомобил на нашиот лагер ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:301.840 ден.

FIAT Punto

Цена со ДДВ:486.640 ден.

LANCIA Y

Цена со ДДВ:917.840 ден.

KIA Sorento 2.5 CRDi


Страна 1 од 1, вкупно 3 производи


070/287-777

корисничка поддршка