00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

LANCIA Y

LANCIA Y

Цената е со вклучен ДДВ
486.640 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1.2 бензин- 3врати Клима уред, електричен пакет, серво, радиоЦДмп3, 16'' алуминиумски фелни, двобојна надворешност. Гаранција 6 месеци.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Фер ауто
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:6 месеци
 • профил на компанијата

  Фер ауто

  • Опис на компанијата:Исцедениот лимон е можеби првото нешто на што помислувате кога ќе ја слушнете фразата "користен автомобил". Знаете, ова е еден од оние автомобили што ги купил вашиот сосед и поминува повеќе време со него кај механичарот отколку на патот. Затоа ние го создадовме FAIRАUTO. Секој автомобил на нашиот лагер е темелно прегледан и кога ќе го видите имате чувство дека се работи за ново возило. Голем дел од автомобилите доаѓаат со сеуште важечка фабричка гаранција па можете да бидете релаксирани. • FAIRАUTO е заштитена трговскa марка на користени автомобили • Секое возило е контролирано во над 100 точки • Се гарантираат поминатите километри - со современи компјутерски и дијагностички апарати се влегува во централата на возилото и се исчитува реалната состојба на километрите • Сопственост на возилото - последниот корисник често не е последниот сопственик на возилото, оваа "документација" FAIRАUTO ја решава за Вас.
  • Име на контакт лице:Љупка
  • Адреса:Скупи 8
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 448 485
  • Телефон #:02 30 93 022
  • Факс #:02 30 93 100
  • Година на регистрација:2009
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:301.840 ден.

  FIAT Punto
  023093022

  корисничка поддршка