00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Давид компјутери

  • Опис на компанијата:ДАВИД Компјутери се занимава со изработка и продажба на софтвер, фискални каси и фискални принтери, продажба на хардверски компоненти а притоа нуди и целосна поддршка и одржување на истите.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Јане Сандански 72/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022450372
  • Факс #:02 2450372
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи9
Член од16 Јан, 2015
Последна промена13:50:52 , 04 Сеп, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка