00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Д-р Милошевиќ

  • Опис на компанијата:Д-р Милошевиќ е специјалистичка ординација по ортодонција. Услуги: • Ортодонција • Третман на деца • Третман на возрасни • Орална хирургија • Естетска стоматологија • Општа стоматологија • Детска стоматологија • Орална хирургија • Ендодонција • Протетика • Озон терапија • Ласер терапија Специјалистичка ординација по ортодонција Д-р Милошевиќ е основана 1992 год. од страна на д-р Савка Милошевиќ, специјалист ортодонт. Од почетокот па до денес се следат и имплементираат во пракса најновите трендови во стоматологијата, а особено во областа на ортодонцијата. Наша цел е и едукација на пациентите во правец на превенција преку одржувањето на оралната хигиена и редовни контролни прегледи. Знаење, искуство и примена на најсовремени технологии во дијагностицирањето и ортодонскиот третман.
  • Име на контакт лице:Д-р Милошевиќ
  • Адреса:23-ти Октомври 18-а-1/6
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 260091
  • Телефон #:02 2464007

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи9
Член од03 Фев, 2020
Последна промена00:15:03 , 05 Фев, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка