00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Д-р Анчевски Ласер Лаб

  • Опис на компанијата:Во дерматолошката естетско-корективна одринација „Д-р Анчевски“ услугите ги нудат врвни дерматолози со долгогодишно искуство стекнато во нашата земја и во светски центри. Консултации и прегледи се вршат секој работен ден од 9 до 20 часот и во сабота од 10 до 14 часот. Дијагностицирањето се изведува со современа опрема, со примена на најсовремени дијагностички методи и се применуваат најновите тераписки доктрини во превенцијата и лекувањето.
  • Име на контакт лице:Д-р Анета
  • Адреса:М.Т.Гологанов 28
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075280875
  • Телефон #:023216608
  • Факс #:023216609
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи40
Член од18 Јул, 2012
Последна промена12:14:52 , 14 Дек, 2016
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка