00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Браја фикс

  • Опис на компанијата:Браја фикс е една од најголемите малопродажни и градежни компании во регионот, има свои претставништва во Кичево, Македонија со многу успешни реализирани проекти во балканскиот регион. Услуги: • Фасада • Суво градежништво • Внатрешен Гипс • Декорација на гипс Браја фикс е приватна компанија која започна со работа на 13 март 1993 година. Започна исклучиво со трговија и дистрибуција на материјали за топлинска изолација, индустриски малтери и производи за малтери од познати производители. Со 25 години искуство и многу успешни реализирани проекти ќе се погрижиме вашите соништа да се реализираат.
  • Име на контакт лице:Феим
  • Адреса:с.Осломеј 9
  • Град:Кичево , Македонија
  • Телефон #:045 225866
  • Факс #:045 224203

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи4
Член од17 Јул, 2012
Последна промена14:53:30 , 16 Окт, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка