00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Блиц Гард

  • Опис на компанијата:БЛИЦ ГАРД ДООЕЛ Скопје е компанија специјализирана за проектирање и изведба на инсталации за громобранска заштита, заземјување и заштита од пренапони. Покрај овие дејности нашата компанија се занимава и со трговија на високо квалитетни сертифицирани германски елементи за громобранска заштита. Единственото нешто за кое нема компромис е квалитетот. Сите наши производи се пропратени со десет годишна гаранција и сертификати за истите. Сите од нас понудени проектни решенија, изведби и елементи за громобранска заштита одговараат и се во согласност со најстрогите европски стандарди и барања во оваа област т.е ЕВРОПСКИОТ СТАНДАРД EN 62305 и ФРАНЦУСКИОТ СТАНДАРД NF 17-102, кои се активни и во Р.Македонија.
  • Име на контакт лице:Блиц Гард
  • Адреса:Војвода Васил Чакаларов 41/1
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:076 200458

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи20
Член од16 Мар, 2021
Последна промена00:15:02 , 10 Мај, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка