00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Биро Проект

Биро Проект

„Биро проект“ ДООЕЛ Скопје е компанија основана во 2002 година која нуди услуги од областа на проектирањето, маркетингот, хортикултурата и проценка на недвижен имот. Лиценцирани за проектирање на сите видови приватни и јавни објекти. - Изработка на проекти (со сите потребни фази), елаборати и студии, ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 1 производи


070/287-777

корисничка поддршка