00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Билдарт

  • Опис на компанијата:Kompanija so 15 godini postoenje i iskustvo vo oblasta na bravarijata. Izrabotuvame metalni vrati, ogradi za gradilista od plastificiran lim, postanski sandacinja, sandacinja za reklamen materijal, zakacalki, plafonski i vertikalni revizioni kapaci, drzaci za PP i CO2 boci.
  • Име на контакт лице:Laze
  • Адреса:ul. Shekspirova br. 5 - 1/17
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071279089
  • Телефон #:071279089
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи10
Член од25 Фев, 2019
Последна промена09:29:50 , 30 Авг, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка