00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вертикална бариера

40%заштеда

Вертикална бариера

Цената е со вклучен ДДВ
4.105 ден. 2.463 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ГОЛЕМА ПРОЛЕТНА АКЦИЈА НА СООБРАЌАЈНА СИГНАЛИЗАЦИЈА Вертикална ПВЦ бариера двострано рефлектирачка со гумена база
 • Достапност:Контакт
 • Гаранција:5 години
 • Цена на големо без ДДВ:2.100 ден.
 • Минимална количина за нарачка:30 parcinja
 • профил на компанијата

  Информа Сигнал

  • Име на контакт лице:Jovan
  • Адреса:Крушевско џаде бб
  • Поштенски број:7500
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Мобилен #:00 389 75 390906
  • Телефон #:00 389 75 390906
  • Процент на извоз:15
  • Локација на мапа:Прикажи  075390906

  корисничка поддршка