00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Водоотпорен заштитник 80x120

Водоотпорен заштитник 80x120

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

159 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Водоотпорниот заштитник за душек е создаден да го штити и продолжи животниот век на вашиот душек.
  Заштитникот може да се пере во машина на 40°C.
  Сите материјали од кои е направен водоотпорниот заштитник се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Димензии: 80×120

  Состав: 100% полипрпилен

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:349 ден.

  Водоотпорен заштитник 180x200

  Цена со ДДВ:299 ден.

  Водоотпорен заштитник 160 X 200 cm

  Цена со ДДВ:199 ден.

  Водоотпорен заштитник 90×200

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:1.190 ден. 950 ден.

  Супер комфорт заштитник 160x200

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:1.370 ден. 1.090 ден.

  Супер комфорт заштитник 180x200

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:990 ден. 790 ден.

  Супер комфорт заштитник 90x200
  070/287-777

  корисничка поддршка