00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПП апарат знак


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:znaci za zastita pri rabota i bezbednosni znaci. standardni dimenzii i dimenzii po poracka. izraboteni od aluminum, vinil, pleksiglas, samolepliva folija. Za podetalni informacii kontaktirajte ne
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:5 години
 • профил на компанијата

  Информа Сигнал

  • Име на контакт лице:Jovan
  • Адреса:Крушевско џаде бб
  • Поштенски број:7500
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Мобилен #:00 389 75 390906
  • Телефон #:00 389 75 390906
  • Процент на извоз:15
  • Локација на мапа:Прикажи  075390906

  корисничка поддршка