00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бариери

Бариери

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Обележувачки бариери 250*1000мм (основа+панел) и 190*755 (зглобна функција)
 • Продавач:Бојта Инг
 • профил на компанијата

  Бојта Инг

  • Опис на компанијата:Производство, изведба, консалтинг-проектирање и промет на секаков вид на сообраќајна сигнализација и опрема.
  • Име на контакт лице:Александар Зографски
  • Адреса:Новопроектирана б.б, Лепенец
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38970248244
  • Телефон #:+38923225389
  • Факс #:+38923225389
  • Година на регистрација:2006
  • Број на вработени:12
  • Годишна продажба:500000
  • Процент на извоз:15
  • Локација на мапа:Прикажи  023225389

  корисничка поддршка