00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Противпожарни врати


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Доорс Импекс Ви нуди сите видове еднокрилни, двокрилни и лизгачки 60/90/120 мин. Противпожарни врати. Вратите се сертифицирани по европски стандарт EN 1634
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Доорс Импекс
 • профил на компанијата

  Доорс Импекс

  • Опис на компанијата:Фирмата Доорс Импекс е основана во 2010г. во Скопје. Како застапник на водечките европски фирми Novoferm, Krispol, Marantec, Locher и Stilplast извршува продажба, монтажа и сервис на гаражни, противпожарни и специјални врати; автоматика за гаражни, крилни и клизни врати; ПВЦ и алуминумска програма. Нашата главна стратегија е да понудиме производ со врвен квалитет и достапни цени, како и професионална и докажана грижа за користниците. За таа цел имаме остварено безброј контакти со нашите клиенти, одблиску да се запознаеме со нивните потреби и барања.
  • Име на контакт лице:Иван
  • Адреса:Боца Иванова б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078 318 027
  • Локација на мапа:Прикажи  078318027

  корисничка поддршка