00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Среден хоризонтален катанец


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:21610-70-0; шифра.757
 • Категорија:Катанци
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Вуле Јуниор-Н
 • Земја на потекло:Италија
 • профил на компанијата

  Вуле Јуниор-Н

  • Опис на компанијата:Вуле Јуниор-Н е компанија која нуди изработка на сите видови клучеви, изработка на клучеви според брава, изработка на мастер системи на цилиндри и катанци, отворање на сефови станови коли и др., монтажа на сигурносни брави и врати, поправка на сите видови брави.. Вуле Јуниор-Н Ви нуди и голем асортиман на производи од најреномирани производи во клучарската и браварската индустрија за кои од поголем дел од нив е и ексклузивен застапник. Асортиман на производи: • Брави, сигурносни системи, катанци, цилиндри • Затворачи за врати, антипаник механизми • Сефови и каси • Машини и опрема за изработка на клучеви • Репроматеријал за клучарска дејност • Мотори за гаражни врати Обучен тим на сервисери и монтажери Ви стојат на располагање во секое време за сите Ваши потреби од нашата дејност.. Контактирајте не на vulejunior@gmail.com
  • Име на контакт лице:Вуле јуниор
  • Адреса:ул.13 бр.91
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 255956
  • Телефон #:02 3118537
  • Година на регистрација:1987
  • Локација на мапа:Прикажи  023118537

  корисничка поддршка