00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Катанец ISEO

Катанец ISEO

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Катанци од италијанската фирма Iseo.
 • Категорија:Катанци
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Титан-лс
 • профил на компанијата

  Титан-лс

  • Опис на компанијата:Титан ЛС е застапник на компаниите: KEY LINE, ISEO , FIAM, GERA, SAB од Италија. Овие компании се симбол за сигурност и квалитет на пазарот во цел свет. Вршиме продажба на клучеви,брави и опрема за изработка на клучеви на големо и мало. Повелете во нашите продажни салони и стручниот тим ќе ви помогне во избор на соодветно сигурносно решение или производ.
  • Име на контакт лице:Сашо
  • Адреса:М.Т.Гологанов 76, Веро 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070245552
  • Локација на мапа:Прикажи  070245552

  корисничка поддршка