00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Читач за работно време

Читач за работно време

Цената е со вклучен ДДВ
6.200 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Читач за контрола на работно време и пристап преку електронски врати. Од познатиот бренд SOYAL
 • Категорија:Брави
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Тајван
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  АМТ Компјутери

  • Опис на компанијата:АМТ Компјутери, компанија која се грижи за вашата безбедност. АМТ ви нуди безбедносни сиситеми за вашиот приватен или деловен простор, заштитете се со FUHO систем за видео надзор или, Paradox жични или бежични алармни уреди. SOYAL читачи за контрола и пристап на работно време. Commax домофони и видеофони за вашиот дом. Професионална изработка на web страни со можност за одржување на истите, или едитирање на постоечката. Изработка на банерни и логоа, одржување на компјутерски мрежи, и уште многу други поволности сето ова само на едно место. Изберете го најдоброто, a најдоброто се вика АМТ Компјутери.
  • Име на контакт лице:Бобан Стојановски
  • Адреса:Булевар Кузман Јосифовски Питу 17 лок.33 Т.Ц Скопјанка
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 965 396
  • Телефон #:00 389 (0)2 6121 409
  • Година на регистрација:2004
  • Локација на мапа:Прикажи  026121409

  корисничка поддршка