00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

FD-1 Water flood detector


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:FD-1 water flood detector, terminals for connecting the flood sensor, pins for switching the indicator LED on/off. Signaling by means of the indicator LED is on, when jumper is placed on the pins, LED indicating the relay status.
 • Категорија:Аларми
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Перпетуум мобиле секјурити

  • Опис на компанијата:Денешниот начин на живеење во светот кој станува се позависен од најразлични современи уреди што ни го прават секојдневието се побезбедно ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ, се вбројува меѓу ретките компании кои нудат софистицирани начини за заштите на Вашиот дом и живот. Со интеграцијата на врвната технологија на светските производители од областа на техничкото обезбедување, со сопствено искуство и знаење, имплементираме целосни решенија со највисок степен на безбедност, прилагодени на потребите на нашите клиенти и нивниот имот.
  • Име на контакт лице:Перпетуум мобиле секјурити
  • Адреса:Перо Наков 144
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023109993
  • Факс #:023132939
  • Локација на мапа:Прикажи  023109993

  корисничка поддршка