00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

P40 Detailer Spray With Carnauba


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Премиум спреј со карнауба восок за брз дитејлинг
  - Подмачкува и лесно ги чисти прашината и нечистотија без да остави никакви гребнатинки
  - Природен Карнауба восок за УВ заштита и зајакнување на восок
  - Овозможува брилијантен огледален сјај на било која боја
  - Лесно ги отстранува нечистотијата, прашината, отпечатоците од прсти, свежа вода, птичји измет, инсекти и многу повеќе
  - Работи одлично како лубрикант за деконтаминација со глина
  - Достапно во пакувања од 475мл и 4 л
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Премиум моторс

  • Опис на компанијата:Премиум Моторс Дооел Скопје е првиот професионален дитејлинг центар за автокозметичко одржување на вашите моторни возила. Направен по сите светски стандарди, ви нудиме премиум услуга како никогаш до сега во нашата земја. Нашата компанија се занимава со обезбедување на услуги за авто, мото и јахтинг дитејлинг, инсталација на тјунинг фолии и брендирање. Покрај тоа вршиме увоз, дистрибуција и малопродажба на професионални автокозметички препарати, акцесоари, машини и алати. Ние сме ексклузивни претставници за американскиот бренд Chemical Guys за Република Македонија. Услуги кои ги нудиме: • Премиум перење на возила • Детално чистење на моторниот простор • Детално чистење и одржување на алуминиумски бандажи • Детално хемиско чистење • Полирање • Автокозметички и лакерски корекции • Заштити (нано полимерна, керамичка и фолии) • Полирање на фарови и штоп светла • Дитејлинг на нови возила Дојдете и уверете се сами, ние ве очекуваме.
  • Име на контакт лице:Премиум моторс
  • Адреса:Марк Твен б.б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:072306906
  • Телефон #:02 2052105  022052105

  корисничка поддршка