00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Jet Seal

Jet Seal

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Трајна заштита од најтешките елементи
  - Нано полимерна формула за синтетички восок која заштитува од екстремно ниски и високи температури
  остатоци од инсекти, оксидација, смола, сол, кал, нечистотија, УВ штетните зраци и слично
  - Дава висок сјај на секоја боја
  - Ги штити и ги подобрува сјајните бои, стакло, пластика, полирани метални површини, карбон и многу повеќе
  - Лесен за аплицирање рачно или машински
  - Трае 12 месеци со само една апликација
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Премиум моторс

  • Опис на компанијата:Премиум Моторс Дооел Скопје е првиот професионален дитејлинг центар за автокозметичко одржување на вашите моторни возила. Направен по сите светски стандарди, ви нудиме премиум услуга како никогаш до сега во нашата земја. Нашата компанија се занимава со обезбедување на услуги за авто, мото и јахтинг дитејлинг, инсталација на тјунинг фолии и брендирање. Покрај тоа вршиме увоз, дистрибуција и малопродажба на професионални автокозметички препарати, акцесоари, машини и алати. Ние сме ексклузивни претставници за американскиот бренд Chemical Guys за Република Македонија. Услуги кои ги нудиме: • Премиум перење на возила • Детално чистење на моторниот простор • Детално чистење и одржување на алуминиумски бандажи • Детално хемиско чистење • Полирање • Автокозметички и лакерски корекции • Заштити (нано полимерна, керамичка и фолии) • Полирање на фарови и штоп светла • Дитејлинг на нови возила Дојдете и уверете се сами, ние ве очекуваме.
  • Име на контакт лице:Премиум моторс
  • Адреса:Марк Твен б.б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:072306906
  • Телефон #:02 2052105  022052105

  корисничка поддршка