00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

PRIMOIL SUPER 1540

PRIMOIL SUPER 1540

Цената е со вклучен ДДВ
95 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Универзално моторно масло за сите видови на возила.
 • Категорија:Моторни масла
 • Продавач:Транекс
 • профил на компанијата

  Транекс

  • Име на контакт лице:Никола
  • Адреса:Жан Жорес 2-А
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:075267656
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 900 ден.

  Reketki
  075267656

  корисничка поддршка