00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Моторно масло TOTAL Quartz 7000 10w40 5L

Моторно масло TOTAL Quartz 7000 10w40 5L

Цената е со вклучен ДДВ
1.600 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Моторно масло TOTAL Quartz 7000 10w40 - Тежина: 5 L
 • Категорија:Моторни масла
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Никосан-ЈЗ
 • Земја на потекло:Франција
 • профил на компанијата

  Никосан-ЈЗ

  • Опис на компанијата:Увоз и дистрибуција на резервни делови за автомобили од реномирани фирми од Италија, Германија и Словенија - FLENNOR, Германија: ребрасти, канални, клинести каиси, греачи, брисачи, спони, јабучици - CORAM, Италија: лежишта, затегачи, друг лежишта - METELLI, Италија: цилиндри и пумпи за кочници, пумпи за кумплуг, дискови, добоши - STOPPER, Италија: диск плочки и гуртни - PILENGA, Италија: ламели и потисни плочи - EFFE, Италија: сајли за кумплуг, рачна кочница, километража, гас, саух, хауба - IMPERGOM, Италија: манжетни за зглоб, полуосовина, летва - PTZ, Словенија: бензински и потопни пумпи - AVEL, Словенија: платини, кондензатори, палци, разводни капи, кабли за свекици - ORBITAL, Србија: авто сијалици LUCAS и авто козметика
  • Име на контакт лице:Добревски
  • Адреса:Хо Ши Мин 220-б
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:022640016
  • Телефон #:022640016
  • Факс #:022627340
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.500 ден.

  Моторно масло TOTAL Quartz 7000 Die ...

  Цена со ДДВ:330 ден.

  Моторно масло TOTAL Quartz 7000 10w ...

  Цена со ДДВ:330 ден.

  Моторно масло TOTAL Quartz 7000 Die ...

  Цена со ДДВ:1.900 ден.

  Моторно масло TOTAL Quartz 9000 5w4 ...

  Цена со ДДВ:380 ден.

  Моторно масло TOTAL Quartz 9000 5w4 ...

  Цена со ДДВ:2.340 ден.

  Моторно масло CASTROL Magnatec A3/B ...
  022640016

  корисничка поддршка