00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Motorbike 2T Synth Scooter Race

Motorbike 2T Synth Scooter Race

Цената е со вклучен ДДВ
980 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Fully synthetic high-performance motor oil. Ensures maximum performance and protection of the engine under all operating conditions. Optimum lubrication, outstanding engine cleanliness, excellent friction and minimum wear are just as much taken for granted as low smoke emissions. That makes a big difference to driving enjoyment!
 • Категорија:Моторни масла
 • Продавач:Аутофилтер
 • профил на компанијата

  Аутофилтер

  • Опис на компанијата:Компанијата Аутофилтер е основана 2003 година како фирма специјализирана за трговија со филтри за автомобилскиот сектор. За кратко време стана почитувана и успешна на домашниот пазар, препознатлива по големиот и квалитетен асортиман на филтри. Нашите купувачи во секое време можеме да ги опслужиме со филтри за сите видови автомобили, камиони, и градежни машини, застапени на нашиот пазар, вклучувајќи ги и најновите модели на возила. Професионалниот, одговорен и коректен однос, како и кавалитетниот избор на артикли придонесе нашите купувачи со голема доверба и задоволство да соработуваат со нашата компанија. Нашата цел во иднина е да ја зголемиме понудата со познати брендови на филтри за да ги задоволиме барањата и очекувањата на нашите клиенти. За заеднички успех Ве покануваме да соработувате со нашата фирма.
  • Име на контакт лице:Petar
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 88 лок.22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3077988
  • Година на регистрација:2003
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (8 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:980 ден.

  Motorbike 2T Synth Street Race

  Цена со ДДВ:690 ден.

  Motorbike 2T Street

  Цена со ДДВ:980 ден.

  Motorbike 2T Synth Offroad Race

  Цена со ДДВ:750 ден.

  Motorbike 4T SAE 10W-30 Street

  Цена со ДДВ:900 ден.

  Motorbike 4T SAE 5W-40 HC Street

  Цена со ДДВ:1.000 ден.

  Motorbike 4T Synth SAE 10W-60 Stree ...
  023077988

  корисничка поддршка