00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

LIQUI MOLY Hydro-Stossel адитив

LIQUI MOLY Hydro-Stossel адитив

Цената е со вклучен ДДВ
490 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Погодно за бензиски и дизел мотори.
  Го чисти просторот за моторно масло.
  Спречува создавање на бука.
 • Категорија:Моторни масла
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аутофилтер
 • профил на компанијата

  Аутофилтер

  • Опис на компанијата:Компанијата Аутофилтер е основана 2003 година како фирма специјализирана за трговија со филтри за автомобилскиот сектор. За кратко време стана почитувана и успешна на домашниот пазар, препознатлива по големиот и квалитетен асортиман на филтри. Нашите купувачи во секое време можеме да ги опслужиме со филтри за сите видови автомобили, камиони, и градежни машини, застапени на нашиот пазар, вклучувајќи ги и најновите модели на возила. Професионалниот, одговорен и коректен однос, како и кавалитетниот избор на артикли придонесе нашите купувачи со голема доверба и задоволство да соработуваат со нашата компанија. Нашата цел во иднина е да ја зголемиме понудата со познати брендови на филтри за да ги задоволиме барањата и очекувањата на нашите клиенти. За заеднички успех Ве покануваме да соработувате со нашата фирма.
  • Име на контакт лице:Petar
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 88 лок.22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3077988
  • Година на регистрација:2003
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (8 оцени вкупно)
  023077988

  корисничка поддршка